Destilátor esenciálnych olejov 30L

Destilátor esenciálnych olejov 30L

Toto zariadenie má špeciálne prispôsobený varný kotol s príslušenstvom aby bolo možné ho využiť na výrobu esenciálnych olejov napríklad z Levandule, éterického oleja Neroli, Mäty priepornej alebo Ružovej silice a tak ďalej

1175 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
skladom: 1 ks

Podrobný popis a zloženie zariadenia

 

Tento špeciálne vyrobený varný kotol na výrobu esenciálnych olejov s príslušenstvom sa skladá z kúreniska, kotla na výrobu pary, samotného varného kotla s klobúkom, spojovacím potrubím a chladičom.

Kotol

Kotle sú najdôležitejšou časťou celého zariadenia. Kotol na surovinu má objem 30 litrov a je vyrobený z kvalitnej medi. Plnenie kotla je z vrchnej časti. Kotol na výrobu pary je vyrobený z nerezovej oceli. 

Kúrenisko

 

V spodnej časti sa nachádz  otvor na kúrenie. Kúriť sa dá plynovým horákom po pripojení propan-butánovej flaše. Horák nie je súčasťou dodania a môžete si ho u nás objednať. V hodným horákom je KPT2

Chladiaca nádoba

Chladič je vyrobený z nerezovej oceli v hrúbke 0,8mm, v ktorej sa nachádzajú zvislé 4 trubky z medi. Spodný koniec trubky vystupuje z nádoby. Nádoba je prispôsobená tak aby umožnila nepretržitú cirkuláciu studenej vody, aby dochádzalo k maximálnemu efektu chladenia. 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Anketa

Ste za umožnenie pálenia alkoholu z ovocia pre vlastnú spotrebu novým zákonom?

no alt
no alt
no alt
no alt
no alt

Prihlásenie